ru0
00
(044) 332-33-77(096) 050-60-60info@oracdecor.in.ua
(066) 623-60-60(063) 523-60-60Київ, Вернадского 26
Ми офіційні дилери ліпнини Orac Decor в Україні
✓ ціни зі складу ✓ актуальна наявність ✓ знижки оптовикам і дизайнерам

Карнизи під освітлення

Для вдалого маскування прихованого стельового освітлення використовується спеціальний карниз, який створює ефект приглушеною ілюмінації по периметру кімнати. Дане рішення доповнить інтерр'єр граціозним видом, зробить стелю візуально вище, а кімнату просторіше. Карнизи під освітлення Orac Decor виключають установку гіпсокартона на стелі і монтаж в ньому точкових світильників.

Карнизи під освітлення виготовлені з міцного бельгійського поліуретану високою термостійкістю. У нього можна монтувати світлодіоди, точкові світильники і молдинг для підсвічування. Пожаропротекторні властивості виключають загоряння деталей у разі можливого замикання. Також в такі карнизи можна встановлювати більші світильники, так як вони здатні утримати металеві ніші.

В каталозі нашого магазину Ви знайдете стельові карнизи під освітлення різних форм і конструкцій. Монтуються легко, для настановних робіт рекомендується використовувати спеціальний клей DecoFix. При правильному проектуванні карнизів, можна віртуозно зонувати приміщення і надати йому незабутній дизайн.

Карнизи під освітлення зняті з виробництва

Стельові плити →

Дізнайтеся розмір вашої знижки

Онлайн допомога
?
Ми працюємо по буднях з 9:00 до 18:00, в суботу — з 10 до 16
Будь ласка оформляйте замовлення в режимі онлайн через кошик сайту в неробочий час.