ru0
00
(044) 332-33-77(096) 050-60-60info@oracdecor.in.ua
(066) 623-60-60(063) 523-60-60Київ, Вернадского 26
Ми офіційні дилери ліпнини Orac Decor в Україні
✓ ціни зі складу ✓ актуальна наявність ✓ знижки оптовикам і дизайнерам

PDF-каталоги Orac Decor

Orac Decor — воістину корифеї своєї справи. Вони не тільки бездоганно виробляють високоякісні поліуретанові вироби. Ця компанія — учасник (переможець) багатьох виставок та експозицій, присвячених дизайну інтер'єрів. Орак є лауреатом престижних конкурсів промислового дизайну: зовсім недавно за колекцію молдингів Wave (це елементи — C364 і C364A) удостоїлася нагороди reddot design award (дизайнер колекції — Pierre Daems).

Обложка каталога

Крім іншого, продукція Orac Decor є постійним «резидентом» модних глянцевих журналів спрямованості декору інтер'єру. Поліуретанові вироби Орак неодноразово з'являлися в таких журналах як ELLE DECORATION, AD Collector, HOUSE&GARDEN, RIFARE CASA... З повним списком видань Ви можете ознайомитись на цій сторінці.

Журналы, в которых писали про Орак Декор

Окремим рядком, звичайно ж, хочеться відзначити уважний підхід компанії до клієнтів. Orac одні з небагатьох, які супроводжують свою продукцію яскравими і зрозумілими каталогами з прикладами готових робіт. Гортаючи сторінку за сторінкою ми знайдемо масу прикладів оформлення інтер'єрів, уже втіленими в життя з детальним описом які і де иделия використані:

Пример страницы из каталога Орак Декор

Також крім цієї та іншої корисної інформації, на останніх сторінках каталогу розміщена інструкція з монтажу та практичні поради монтажу виробів:

Инструкции по монтажу

Советы по монтажу лепнины Orac

Найактуальніші каталоги і прайси Ви можете завантажити перебуваючи на будь-якій сторінці сайту в шапці сайту:

Где актуальный каталог

Ми щиро сподіваємося, що Ви по достоїнству оціните відмінна якість продукції Orac Decor та її ліпнина буде кращим прикрасою в будинку!

Дізнайтеся розмір вашої знижки

Онлайн допомога
?
Ми працюємо по буднях з 9:00 до 18:00, в суботу — з 10 до 16
Будь ласка оформляйте замовлення в режимі онлайн через кошик сайту в неробочий час.